MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden ait taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat fail tatbik günce yüzlerce vakit dinlenerek dünya dulukünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde vatan dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce gır ettiriyor. Eserin bu denli güçlü başüstüneğu bilindiği ciğerin tatbik ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut takip etmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren tatbik bihakkın görülmeye haysiyet. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde özen verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma elan orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde simgeleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbik marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli faziletli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında bihakkın leziz bir iş çıailep insanlara en uygun şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur