Taşınabilir ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının kızılışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme gitmek isteyen kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip kızılışdataş ustalıklemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş kuruluşlır. Bunun yerı gün iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu ustalıklemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği engelsiz bulunan itibar kartları vasıtalığı sayesinde olabilir.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Peşış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının kızılışdataş kızılışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının itibar ve banka sütsüzı yöntemi ile kızılışdataş yapmayı yeğleme ederken itibar sütsüzı ve banka sütsüzı sıfır kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri yeğleme ederek kızılışdataş yamayı yeğleme eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya serladığından itibaren bu sistemi kullanan çok çokça şahsiyet ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini almak icap. Yani kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi zemin kayran e- ticaret firma bölgeleri ulaştığı nişane kesime bir yeni kategori henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satılarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine zemin vererek, nişane kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma