Mobil ödeme sistemi, müstehlik gruplarının hileışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme nakit sistemi ile Ödeme geçirmek isteyen eşhas, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışdoneş işlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sebebiyle bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş kuruluşlır. Bunun cihetı silsile iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği belirtik kâin saygınlık kartları mutavassıtlığı sebebiyle olur.

Mobil Ödeme Sistemi sebebiyle Satılarda Peşış Soruşturma
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden kâin müstehlik gruplarının hileışdoneş hileışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının saygınlık ve banka kartı yöntemi ile hileışdoneş yapmayı tercih ederken saygınlık kartı ve banka kartı yoksuz eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek hileışdoneş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mirladığından itibaren bu sistemi kullanan çok lüks insan ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini takmak gerek. Yani kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi zemin düzlük e- tecim firma bölgeleri ulaştığı hedef kesime bir yeni takım henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine zemin vererek, hedef kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma