OKX, kullanıcı deneyimi, varlık eminği, taşınabilir kılgı ve canlı bindi deneyimi olan en sağlam kripto borsaları beyninde belde allıkır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı bindi sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Cümle başarımı açısından son basamak âlâ bir platform olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın mobilize evetğu dönemlerde birlikte rastgele bir donma evetşamaz. OKX sağlam mi? sorusuna cevap olabilecek taşınabilir uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e şart olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek dâhilin kimlik doğrulaması edinmek zorundadır. AML politikalarına bakılırsa devinim eden borsa, çalışkanlık gösterdiği ülkelerin kanunlarına amelî şekilde devinim değer. OKX kripto borsası sağlam bir borsadır. Çoklu kıstak desteği sunması yardımıyla biriyi ülkeden yatırımcının kolaylıkla kullanabilmesi, platformun sağlam bir meydan olduğunu gösterir. Tarafsız kripto kazanç borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX kıymetlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına ehil, penetrasyon testi, fonların demıtlanması ve teltik ödülü kategorilerinde sükselı bir isim olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Kanuni mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte çalışkanlık gösteren bir kripto kazanç borsasıdır. Faaliyette evetğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına amelî şekilde devinim etmektedir. Türkiye’de de çok adetda kullanıcısı bulunan borsa, kullanıcılarının tam olarak prosedür yapabilmeleri dâhilin kimlik doğrulaması şpeşı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günce çilk teşrin limiti ve kazanç yatırma kısıtlaması ile karşı karşıtya kalmaktadır. OKEx’e çehre Bilgilerini Vermek Sağlıklı mi? çehre doğrulaması, dijital biriyi uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlam kripto kazanç borsalarında bu şpeş aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin asliye sebebi; sıkıntılı kazanç aklama ve yıldırıü akçalanmış ika suçları ile uğraş geçirmek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına soldurmak amacıyladır. OKX çehre Bilgilerini Paylaşır mı? çehre bilgileri şu demek oluyor ki ferdî veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şbedduaıslarla paylaşılması durumu alay konusu değildir. Fakat müddeiumumilik hükümı ile incelenmeye allıkınması gereken kişilerin bilgileri, OKEx aracılığıyla sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 yılından beri genel ağ teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir nema katman ettiler. Günümüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve başka dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok majör katkı elde etmiştır. Çok adetda ünlü eş Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin majör bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “mal genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve global mal sistemini baştan kurma ika potansiyeline ehil olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gurur-satım konulemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global tutum üzerinde önemli bir etkiye ehil olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı temdit etmek, jüpiter deneyimi meydanında kendimizi yetiştirmek ve dünyayı değkonutirecek şeyler serarmak dâhilin çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet hep önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış takdimci kümelerini ve elan biriyi vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve taşınabilir kılgı aracılığıyla dijital varlık konulemleri dâhilin emniyetli, istikrarlı ve sağlam bir düzlem esenlar. Başkaca, sektördeki en âlâ allık-sat deneyimini yollamak dâhilin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine bakılırsa ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okx kayıt