Üçbaşlangıçak Kültür, ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayeste olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Munis maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ziraat yapmaya başlangıçladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve ziraat sektörünün tedricen çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kadar ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ziraat sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile devimsel ve mecallü insanoğlu kaynağına iye olan Üçbaşlangıçak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış eder sağlayan Üçbaşlangıçak Kültür; derin Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Daimî ilerleme ve sıfır günah üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Kültür ürünlerinin hem il içinde hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şayeste ve dengeli bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yeterli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan şu denli ürün ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan zengin bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en heybetli ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan zengin payanlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da boş bir hendek hafriyatsına terhis etmek kucakin münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Dal yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden çekmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kadar alanlara terhis etmek kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir ilişkilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğteamültirilebilir ve biriyi ağababaşmanla da genletilebilir. Esas bileşenler alelumum hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre nispeten sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek biriyi üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Kültür’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Kültür olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği çağ hayvanın mazotü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri tek seferde alabilir ve elan oflaz beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan oflaz beslenmesine böylelikle elan şu denli randıman almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Kompozit Makinaları da Üçbaşlangıçak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı gösterişli ve zengin bir zirai üretim kucakin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı kucakin önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan oflaz durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Kültür olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın ulamasıyla baş başa
Üçbaşlangıçak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/